ארץ האגדות בגן הבוטני בירושלים

אמש עברנו חוויה קסומה ומהנה עם הילדים בגן הבוטני בירושלים. מסורת נפלאה בשנים האחרונות שכל קיץ הגן הבוטני הופך בשעות הערב לגן קסום מלא הרפתקאות לכל המשפה השנה יצאנו להרפתקה בארץ האגדות.

 

 

 

בכניסה לגן פגשנו בסבא ג'פטו ובפינוקיו  הדמויות האהובות של אגדת הילדים אהבתי מאוד את התפאורה המייצגת את בית המלאכה מעץ של סבא ג'פטו. הדמויות ששחקו בהרבה חן נתנו לנו לרגע קט תחושה של טיול באיטליה שבימים אלה של קורונה כל כך רחוקה מאתנו. המסלול התחיל עם ג'פטו ופינוקיו ליד האגם המופלא הפורח כולו בפריחת הלוטוסים המתנשאים לגובה של כ- 2 מטר. משם נכנסנו לארץ האגדות, אל תוך הסיפורים ויצאנו  למסע חיפוש אחר חפץ קסום שנעלם.

כל משפחה קבלה  בכניסה כתב חידה הכולל מפה של ארץ האגדות. והילדים התבקשו לעזור לג'פטו לאתר את החפצים שהתבלבלו בין האגדות ולמצוא את החפץ הקסום שנעלם.

 

 

בגן פגשנו דמויות מסיפורי האגדות ביניהן: הדייג ודג הזהב, כיפה אדומה, המפטי דמפטי  ועליסה מארץ הפלאות, רפונדזל ואלזה, שדונית שובבה, גמד מכרות חרוץ, פיה קסומה, , מספר סיפורים ועוד שילוו את הילדים בשבילים ובפינות מסתוריות שהוארו בתאורה קסומה ומיוחדת ואפקטים של גחליליות, הקרנות על צמרות העצים והצמחים באזור, מוסיקה וצלילים קסומים שקיימים רק באגדות. הטיול בין המוצגים המושקעים בגן בשילוב התאורה והצלילים יוצרים חוויה מהנה וקסומה לכל המשפחה. נהנינו מאוד מהבילוי בגן בעיקר בשעות החשיכה שתאורה מעצימה את החוויה והקסם. ממליצה לכל מי שרוצה לצאת עם הילדים לחוויה מהנה וקסומה להגיע החודש לגן הבוטני בירושלים.  

 

 

 

בשל הצורך בבקרה על כמות המבקרים ורמת מיגונם, מחויבים המבקרים בהנחיות הבאות:

מכירת הכרטיסים מתבצעת מראש באתר בימות וכך גם התשלום. המבקרים יתבקשו לנוע בגן תוך שמירה על מרחק בין משפחות ולהימנע מהתקהלות של למעלה מ- 50 איש; כל מבקר חייב להצטייד במסכה אישית ומומלץ גם שימוש בכפפות (למעט הפטורים מהחובה על פי הנחיות שבתוקף).

 

 

 

 

פעילות לכל המשפחה מתאים לילדים בגילאי 3-12

למינוף ושדרוג החוויה מומלץ להגיע בתחפושות הקשורות לאגדות

שעות הפעילות:

ימים א-ה בין השעות 17:00-22:30

במוצ"ש בין השעות 1800-22:30.

.

מחיר: מחיר כניסה:  79 ₪    כרטיס ירושלמי: 29 ₪   מנויים: 25 ₪.

הנחות ומבצעים נוספים.

לפרטים נוספים:

 

https://www.agadotland.co.il/

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

ארץ האגדות בגן הבוטני בירושלים

August 6, 2020

Madrid מדריד

December 30, 2019

1/15
Please reload

You Might Also Like:

עיתונאית ירושלמית  שאוהבת לטייל בארץ וברחבי העולם, לצלם, לקרוא, לראות  ולכתוב על החיים הטובים.

 

אושרת אביחצירה פרזם
Surfers
Bike on the Wall
Map
Outdoor Chairs
Workspace
Fashion Model

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com