פליימוביל מסביב לעולם

אמש היה אירוע הפתיחה לחוויה הגדולה של הקיץ ״פליימוביל מסביב לעולם״ בגן הבוטני. כמסורת בשנים האחרונות בכל קיץ מגיע לגן הבוטני האונברסיטאי בגבעת רם שבירושלים, אטרקציה מהנה וחווייתית לכל המשפחה בכל שנה בנושא אחר. הקיץ בחרו לקחת את הילדים וההורים לפעילות אטרקטיבית מסביב לעולם בהשראת הסרט החדש של פליימוביל.

בכניסה לגן הילדים קיבלו את הדרכונים שלהם ויצאנו כל המשפחה להרפתקה. בכל אחת מהארצות הילדים החתימו את הדרכון שלהם. התחנה הראשונה במסע הקסום היה ביבשת אירופה שם חיכתה לנו ספינת פיראטים ענקית הממוקמת באגם גדוש פרחי לוטוס קדוש בעלי עלים ענקיים המעניקים תחושת ג'ונגל מופלאה. את הספינה רואים כבר מהכניסה לגן באגם היפיפה המלא בצמחי מים מרהיבים ביופיים. מתוך הספינה הילדים היו צריכים למצוא ציפורי מים קטנות מהסבך של הלוטוס הקדוש ,את הדגים, הצפרדעים, הברווזים ומיני חיות המים באגם. מול הספינה הילדים עברו מסלול אתגרי.

ביבשת אמריקה, הגענו למתחם דשא ענק עליו היו ממוקמים אוהלי טיפי שהילדים נהנו להיכנס ולשחק בתוכם, לצד מסלולי אתגר שהיו צריכים לעבור ולסיום התאמנו בירי בחץ וקשת.

משם הגענו לארמון נסיכות מפואר עם חדר הקרנת סרטון פליימוביל קצר ומשחקי נסיכות ונסיכים. תחנה המתאימה יותר לילדי הגיל הצעיר ילדיי לא גילו בה עניין רב.

ביבשת אוסטרליה, ביקרנו בתחנת כיבוי אש בה הילדים התאמנו בירי כדורי ג'ל במתחם אימון והצטלמו לצד הכבאית.

משם יצאו למרוץ במעלה הגבעה עד לשמורה אוסטרלית בה חיפשו דובי קואלה על גשר הצמרות הממוקם באמצע הג'ונגלים האוסטרליים.

ביבשת אמריקה נחתנו במערב הפרוע עם מתקני אתגר, בה היו צריכים הילדים לתפוס את הפרות ברכיבה עם חבל. בתחנת ״הבהלה לזהב״ הם חיפשו זהב ממש כמו ראשוני החלוצים בקליפורניה בין הרי הרוקי והעצים המחטניים, לקליפורניה הים תיכונית.

מעיירת המערב הפרוע הגענו למבצר אבירים- בו התאמנו בקרב חרבות והרגשנו איך זה להילחם כמו אבירים במסדר אנגלי.

משם ירדנו לכלא הידוע לשמצה, אלקטרז, הממוקם באמצע היער הצפון אמריקאי בו היו משימות של בריחה מהכלא ולצידו שביל התגליות המקסים שילדיי כל כך אוהבים בכל ביקור בגן בו הם משחקים במשחקי מים ואדמה.

לאחר שהילדים "ברחו" מאלקטרז, סיימנו את המסלול בסופו הגענו חזרה לתחילת הגן שם פועלת משחקיית פליימוביל ממוזגת עם כ- 10,000 צעצועי פליימוביל למשחק חופשי של הילדים. נהנו מאוד לאורך כל המסלול הילדים השתתפו וביצעו את האתגרים והמשימות.

חוויה מומלצת בעיקר בשעות אחר הצהריים כי בערב התאורה המיוחדת בגן לצד מזג האוויר הנוח והנעים של ירושלים מעצימים את החוויה.

החל מה-21.7 ועד ה-30 באוגוסט 2019

ימים ראשון עד חמישי בוקר בין 09:00-13:00 ערב בין 16:00 – 21:30

ימי שישי – 09:00-13:00 שבת – סגור.

כניסה אחרונה כשעה לפני סגירה.

לפרטים והזמנת כרטיסים:

בימות 6226* או באתר https://www.playmobilisrael.com/

You Might Also Like:
Bike on the Wall
Map
Outdoor Chairs
Workspace
Fashion Model
אושרת אביחצירה פרזם

עיתונאית ירושלמית  שאוהבת לטייל בארץ וברחבי העולם, לצלם, לקרוא, לראות  ולכתוב על החיים הטובים.

 

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com