שיגעון המוזיקה

תיאטרון הקאמרי יצר שלאגר מטורף מלא בקצב הדיסקו שסוחף את כל הקהל ומצליח במשך כמעט שלוש שעות לרתק את הצופים.  המחזמר מביא את סיפורו של טוני  בן ה- 19, בן למשפחת מהגרים ממעמד סוציו אקונומי נמוך. האב מובטל והאם מעריצה את בנה הבכור, הכומר. ביום טוני עובד כמוכר בחנות חומרי בניין ובסופי שבוע יוצא לבלות עם חבריו בדיסקוטק המקומי. טוני זוכה להערצה כמלך המוכתר של רחבת הריקודים. סופי השבוע המסחררים משכיחים ממנו את עבודתו המשמימה, את המתח העדתי בשכונה וחיי היום-יום האפורים והלחוצים בעיור ניו יורק של שנות השיבעים.

 

 

המחזמר בשילוב שירי להקת הבי ג'יז בהשתתפות 40 שחקנים, רקדנים ונגנים. מבוסס על הסרט של פרמאונט/ RSO והסיפור של ניק כהן עיבוד לבמה של רוברט סטיגווד, בסיוע ביל אוקס ובבימווי של  גלעד קמחי. בהשתתפות: גל פופולר, טוני, בתפקיד ראשון בתיאטרון רגע אחרי סיום לימודי המשחק והשתתפות בכמה סדרות נוער הוא עולה לבמה ופשוט מחשמל ביכולת הריקוד המושלמת שלו. לא הצלחתי לנתק את המבט שלי לרגע ממנו לאורך כל ההצגה. דנה פרידר כבר הפגינה את כישורי הריקוד שלה בעבר וכאן  בתפקיד סטפני היא ממשיכה להקסים עם יכולת ריקוד מרשימה, יופי  וכריזמה.  קרולינה מפליאה בקולה, אלי דנקר בתפקיד האב המובטל והכבוי משכנע,  דמות נוספת מרשימה ומרגשת היא של שני שאולי בתפקיד האהובה הנזנחת שבמקור עוברת אונס על הבמה אך לאחר פניות לתיאטרון הקאמרי הסתפקו ברמיזה קלה שגורמת לקהל ללכת עם זה לבית. משתתפים נוספים ומוכשרים הם: אסף הרץ, אלה רוזנצוויג, נוי הלפרין,  גילן שחף, אלון סנדלר, ערן מור, עמית רייס, דויד בילנקה, טל וייס, סנדרה שונוולד, , הראל ליסמן, יפעת כהן, יעל דובר, סהר שוורצברג, הגר אנגל, יובל קלו, רוני עובדיה, דניאל סטפן, נעה דגן, אדיר בובליל, ערן לחמן, מתן בן שימול, גל טופולנסקי, רותם יהודה, לירון כהן. כוראוגרפיה: עוז מורג. ניהול מוזיקלי: אמיר לקנר. תפאורה: ערן עצמון. תלבושות: אולה שבצוב.  תאורה: אבי יונה בואנו(במבי)

 

 

 

 

 

שירי הדיסקו הנפלאים הכישרון של צוות הרקדנים והשחקנים ובראשם גל פופלר המהפנט שיוצר קסם על הבמה משילוב יכולת הריקוד המרהיבה שלו והמבט של "ילד טוב ירושלים" . כולם יחד יוצרים חווית מחזמר מהנה וסוחפת שגורמת לצופים לרצות לקום ולרקוד כמו בימי הזהר של ג'ון טרבולטה . הנאה מובטחת רוצו לראות את "שגעון המוזיקה".

 

 

 

 

תיאטרון הקאמרי

http://www.cameri.co.il/

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

ארץ האגדות בגן הבוטני בירושלים

August 6, 2020

Madrid מדריד

December 30, 2019

1/15
Please reload

You Might Also Like:

עיתונאית ירושלמית  שאוהבת לטייל בארץ וברחבי העולם, לצלם, לקרוא, לראות  ולכתוב על החיים הטובים.

 

אושרת אביחצירה פרזם
Surfers
Bike on the Wall
Map
Outdoor Chairs
Workspace
Fashion Model

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com